www.HeyArnold.prv.pl

Wszystkie teledyski są do oglądania online! Nie widzę potrzeby, aby umieszczać klipy do ściągnięcia. Jeśli jednak komuś bardzo zależy proszę o kontakt.

Mój pierwszy Świąteczny teledysk z muzyką z "Naruto" oraz z wykorzystanymi scenami z odcinka "Święta Arnolda" został zablokowany. Film zawierał treści od partnera Viacom, który postanowił go zablokować. A szkoda, bo z początku teledysk był bardzo popularny i miał aż 34000 wyświetleń.

W teledysku "Baseball" zablokowana została ścieżka dźwiękowa, w związku z czym pare dni po premierze, postanowiłem go usunąć.

Być może powyższe zablokowane teledyski pojawią się kiedyś w innym serwisie online.

Teledysk: Klatka
Rozmiar: 25,7 mb
Autor: ArNoLd
Użyte odcinki: Mała różowa książeczka, Podróż podwodna, Upał, Śnieg
Opis: Wprawdzie nie jestem fanem hip hopu, ale tę piosenkę lubię wyjątkowo. Teledysk został opublikowany 6 maja 2007 roku. Początkowo nie cieszył się sporym zainteresowaniem. Później nie wiedzieć czemu odniósł wielki sukces. Zajmuje 13 miejsce pod względem liczby wyświetleń po wpisaniu 'hey arnold' na youtube. Na dzień dzisiejszy (28.12.09r.) teledysk był wyświetlony ponad 157000 razy!

Teledysk: Barbie Girl
Rozmiar: 20,3 mb
Autor: ArNoLd
Użyte odcinki: Panny z szóstej klasy, Jak pozbyć się Ruth?
Opis: Dość zabawny teledysk opublikowany 5 stycznia 2008 roku. Zrobił to co miał za zadanie - rozśmieszył trochę osób :) Na dzień dzisiejszy (18.12.2009r) został wyświetlony ponad 35000 razy.

Teledysk: Lucky
Rozmiar: 6,7 mb
Autor: ArNoLd
Użyte odcinki: Makijaż Helgi, Mała różowa książeczka, Olga w domu, Czapka Arnolda
Opis: Teledysk do piosenki Britney Spears, do której mam spory sentyment :) Zrobiony właściwie z nudów pod koniec 2009 roku.

Teledysk: Lonely
Rozmiar: 20,7 mb
Autor: ArNoLd
Użyte odcinki: Eliksir miłosny, Walentynki Arnolda, Czapka Arnolda, Święta Arnolda, Olga w domu, Chłopak Helgi, Mała różowa książeczka
Opis: Teledysk do bardzo ważnej dla mnie piosenki: Bobby Vinton - Mr. Lonely z 1964 roku. Do piosenki mam wielki sentyment, głównie za sprawą mojej ulubionej serii filmów - Lody na patyku. Teledysk oczywiście smutny o Heldze i jej samotności.

Teledysk: HeyArnold.prv.pl 7 years
Rozmiar: 28,8 mb
Autor: ArNoLd
Użyte odcinki: Twardziel Phil, Mnóstwo czasu, Mecz w błocie, Gerard się wyprowadza
Opis: Klip zrobiony specjalne z okazji 7 urodzin strony HeyArnold.prv.pl. Zlepek zdjęć poprzednich wersji serwisu oraz dołączone klipy z paru odcinków.